Jak kupować na naszych aukcjach?

1

Przejrzyj aktualną ofertę aukcyjną

Lista naszych aktualnych aukcji znajduję się na stronie Aukcje. Większość aukcji ma także swoje katalogi w formacie pdf. Można to sprawdzić wchodząc na konkretną aukcję. Niektóre z naszych aukcji mogą odbywać się w lokalizacjach stacjonarnych, gdzie można oglądać wystawione obiekty. Informacja o takiej formie jest zawsze dostępna na karcie danej aukcji.

2

Wybierz jak chcesz licytować

Nasze aukcje oferują składanie oferty na obiekt e-mailem, telefonicznie lub osobiście jeśli aukcja przeprowadzana jest w lokalizacji stacjonarnej. Niektóre z naszych aukcji zawierają opcję KUP TERAZ. Oznacza to, że uczestnik aukcji może kupić obiekt za podaną cenę natychmiast.

3

Finalizuj licytację

Po wygranej licytacji (lub zakupionym obiekcie w opcji KUP TERAZ) musisz zapłacić za obiekt i go odebrać. Możesz także zlecić nam dostarczenie go przesyłką kurierską (za dodatkową opłatą) do wybranego miejsca.

Jak zapłacić za wylicytowany/zakupiony obiekt?

Opłatę za wylicytowane obiekty trzeba wpłacić w ciągu 7 dni od daty wygranej licytacji. Należność można wpłacić przelewm bankowym na konto Fundacji. Jeśli licytacja odbyła się w lokalizacji stacjonarnej, opłatę można uiścić gotówką. Jeśli zakupiono obiekt w opcji KUP TERAZ jedyną formą zapłaty jest przelew elektroniczny. Transakcje obsługuje serwis przelewy24.pl.

Odbiór lub wysyłka wylicytowanego obiektu

Jeśli licytacja odbyła się w lokalizacji stacjonarnej oraz zapłacono za wylicytowane obiekty - można je odebrać natychmiast po zakończonej lictytacji. Można też zlecić nam ich dostarczenie do wybranego miejsca za dodatkową opłatą. Jeśli zakupiono obiekt w opcji KUP TERAZ oraz należność trafiła na nasze konto bankowe, uzgadniamy z kupującym datę i formę dostarczenia.