Warszawa – Zieleniec dziedziniec Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (1955)

Studium malarskie z natury. Akwarela, karton 58x43 cm, rok 1955. W 2016 r. obchodziliśmy 100 lecie Wydziału Architektury P.W. Zieleniec na dziedzińcu to kultowe miejsce dla wielu pokoleń warszawskich architektów,którzy studiowali na WAPW. W pracy widzimy zieleniec skąpany w słońcu.Zresztą akwarela wyjątkowa - zieleń malowana niesamowicie (pnie drzew!).

Wielkość naturalna: 1080.00 zł

Wielkość pomniejszona: 420.00 zł

Aukcja Charytatywna

Dochód z tej aukcji zostanie przekazany na pomoc dla środowisk ludzi wykluczonych oraz na cele statutowe Fundacji.